Naše reference

Kurz celotělová lymfatická masáž 4.10. – 7.10.2018

skvělá organizace kurzu, lektorka profesionální vstřícná, příjemná komunikativní, prostě naučí ukáže praktické příklady  a příklady z praxe, Dokonalé vybavení a čisté prostředí , H.N

Kurz celotělová lymfatická masáž 4.10. – 7.10.2018

líbila se mi trpělivost, profesionalita  a dobrá nálada paní lektorky lymfatoložky p. B. Nekolové. Výklad byl výstižný a paní lektorka sleduje opravdu pozorně a opravuje nedostatky. Skvělá parta lidí. J.P.

Kurz celotělová lymfatická masáž 4.10. – 7.10.2018

kurz srozumitelně vysvětlen, velká trpělivost lektorky a lymfatologa p.Nekolové, příjemná uvolněná atmosféra, dostatek času na pochopení . M.C

Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- na kurzu jsem byla nadšena přístupem lektorky-dynamičnost, důslednost, opakování postupů, trpělivost, zpětná vazba při výměně masírovaným.   Iveta

Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- Úžasný a podrobný výklad, od lektorky Bohunky Nekolové, profesionální přístup, velké odborné znalosti ,skvělá parta  J.Č.

Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- Trpělivost, profesionalita, lektorky Bohunky, výuka na velmi kvalitní úrovni, příjemný kolektiv   J.T.

Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- Pečlivost a profesionální přístup lektorky, chce naučit a také naučí, má odborné znalosti na vysoké úrovni,ochota ihned zodpovídat dotazy. E.T.

Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- Líbil se mi individuální přístup paní lektorky ke každému, výhoda menšího omezeného) počtu zájemců, tedy větší čas lektora na každého absolventa kurzu. M.V.

 Celotělová lymfatická masáž 31.3. – 3.4.2016

- Velice oceňuji individuální přístup, srozumitelný výklad a dostatečný čas a péče v praktické části, výborná lektorka s velkou dávkou trpělivosti,ochotná vysvětlit všechny dotazy  J.V.

Sportovní a rekondiční masáže

Kurz super, příjemný a trpělivý lektor, který předával vlastní zkušenosti, vědomosti nad rámec výuky, velice příjemné prostředí . 6.11.2014 L.Ř.

Sportovní a rekondiční masáže

Byl jsem spokojen a mile překvapen s dostatečnou praktickou částí, 

milý přístup a vstřícnost. 6.11. G.V.

Sportovní a rekondiční masáže

Kurzu se mi velice líbilo, hlavně individuální přístup lektora, vstřícnost, ochota, příjemný kolektiv, a

celková pohoda a hodně moc zkušeností lektora. 6.11.V.V.


Sportovní a rekondiční masáže

V kurzu panovala výborná komunikace, lektora a frekventanti, vysoká kvalita výuky a 

a výborná komunikace s paní Chválovou. 6.11. M.K.

Kurz pedikúra 23.10. 2014

Na kurzu se mi líbilo vše, hlavně přístup a ochota cokoliv vysvětlit, Byl to skvělý zážitek a rozhodně u tohoto kurzu skončit nechci.Lektorky super, Stáňa i Stáňa st., paní Blanka vždy ochotná a milá. Doporučuji sem jít všem. P.J.

Kurz Pedagogické minimum 3.11.2014

Doporučila bych každému, kdo vede nějakou skupinu lidí(ať to jsou děti, školáci, mládež, ale i dospělí). Vyzkouší si své rétorické umění, ale i dialektiku.Osvojí si jakým způsobem to mají vést, jak k nim přistupovat. Byla jsem každou hodinu překvapená a dozvěděla jsem se, mnoho věcí. Očekávání bylo splněno, přístup lektorky úžasný. J.S. 

V kurzu Kosmetika
 se mi líbilo vyzkoušení přístrojů (ultr.špachtele, dermabraze.., a kvalitní kosmetika s kterou jsme v kurzu pracovali., poznání nových příjemných lidí a příjemné prostředí.
S.K. 7.10.2014

V kosmetickém kurzu
jsem ocenila práci s kosmetickými přístroji, dermabraze, ultr.špachtle, nových metod depilace a techniky masáží a základy líčení, všem moc doporučuji tento kurz
V.Z. 7.10.2014

Kurz pedagogické minimum 3.10.2014
Velice se mi líbil přístup paní profesorka Skalové,vstřícná a milá.Pokud jsme něčemu nerozuměli, tak nám srozumitelně  a ochotně dovysvětlila. Zajímavé byly i taneční a pohybové aktivity , věcně a názorně nám vysvětlovala techniky zapamatování a učení, ukazovala nám, jak vést děti, starší i seniory. Velice všem doporučuji tento kurz.

Pedagogické minimum 3.10.2014
Byl jsem mile překvapen -způsob a vedení kurzu, přístupem ke studentům .V podstatě jsem si nepředstavoval nic lépe!

Pedagogické minimum – kurz 3.10 2014
Líbilo se mi prostředí a atmosféra, kolektiv byl super. Mnoho nových poznatků a rozvíjení se v nových věcech a dovedností.

Pedagogické minimum 3.10.2014
Kurz byl velice pestrý a zajímavý.Původně jsem očekávala, že budeme sedět jen v lavicích budeme se jen učit.příjemné překvapení pro všechny , byly různé hra, cvičení, metody které jsme dělali. Děkuji paní Mgr.Skalové a všem dalším, díky kterým jsem mohla kurz absolvovat.
Všem moc doporučuji a ráda se zúčastním dalších kurzů, které pořádáte.

Kurz mikromasáž očního okolí 19.9. 2014
Dobrý den p.Chválová, ráda bych Vám touto cestou i p.Marcelce Bertokové, chtěla poděkovat za příjemně strávený den na kurzu mikromasáže očního okolí dne 16.9. Určitě mě to hodně dalo a 100% masáž využiji do mého nového salonku.
Přeji Vám mnoho spokojených klientek a myslím, že se na něco ještě přihlásím.
S pozdravem a ještě jednou velký dík Pavla Urxová

Kurz Pedikúra 26.6. 2014
kurz byl naprosto dokonalý a báječný!!! příjemná atmosféra, výborný přístup, ochota, není možné najít žádné negativa. Určitě se znovu setkáme na některém z dalších kurzů. V.K.

Kurz Pedikúra,
byl bezvadný,bude se mi moc stýskat, příjemný a velice ochotný personál, ochotná a vstřícná lektorka  V.Š. 26.6. 2014

Kurz Pedikúra
26.6. 2014 u paní Chválové a naší lektorky Stáničky byl naprosto dokonalý a není co dodat.
J.S.

Kurz Kosmetika 26.6. 2014
velice příjemný kolektiv, výborný a profesionální přístup paní lektorky, naučila jsem se plno nových a zajímavých věcí, získala jsem odborné informace.

Kurz kosmetika 26.6. 2014

Absolvovat daný kurz s vysokou úrovní, skvělou lektorkou na odborné úrovni,vždy zodpověděla dotazy, poradila,pomohla..,prostě super J.T.

Baňkování duben 2014

Moc děkuji celému týmu rekvalifikačního centra paní Blanky Chválové. Začínala jsem základním kurzem "Masér pro sportovní a rekondiční masáže " a nyní již několik let docházím do kurzů pokračujících, což jsou pro mě vždy naprosto skvěle strávené dny. Neumím popsat všechny kurzy jinak, než v superlativech… Nejraději navštěvuji kurzy vedené Jirkou Valtrem a jeho manželkou, kteří naučí a zároveň obohatí společně strávený čas  o pohodu, legraci a porozumění. Samozřejmě musím zmínit i kurz vedený Pavlou Nábělkovou  (celotělová masáž lymfatického systému) , byla to "nalejvárna",  ale jsem ji velmi vděčná za to , že nám za těch pár dnů dokázala nacpat vše do hlavy a rukou tak, aby jsme mohli dál využívat získané zkušenosti….   B.Nekolová

Kurz pedikúra

Chtěla bych poděkovat za pozitivní a profesionální  přístup paní lektorky Stáni, i paní vedoucí, za utvoření příjemné atmosféry. A velmi mě zaujal, citlivý přístup k chovancům ze Stoda, kteří jezdí do Rekvalifikačního centra jako modely na kurz Pedikúra. Je to výborné a určitě v tom pokračujte. M.S

Pedagogické minimum duben 2014

Kvalita byla velmi poučná, za celou dobu mých učících zkušeností jsem nezažil učitele,který by tak efektivně vyučoval. V kurzu jsem se neučil z donucení,ale z radosti a věřím, že znalosti zde naučené využiji i v dalších letech. Stejně si myslím, že dané znalosti šly daleko nad rámec potřebného a rád se zúčastním dalších rekvalifikací v budoucím čase s touto učitelkou v mém dalším pedagogickém vzdělávání.    S poděkováním Bradáč

Pedagogické minimum duben 2014

Paní profesorka Mgr.Skalová nás náramně vtáhla do hry od dějin pedagogiky až po další teoretické a hlavně praktické dovednosti, jež by měl pedagog umět a znát. Kurz mi pomohl nabýt vědomosti, posílit sebedůvěru a sebevědomí, které po dobu 7let, kdy jsem byla  doma s dětmi,bylo téměř nijaké.Vzbudila ve mě touhu se dále učit a vzdělávat, odnáším si spoustu námětů a hezkých posilujících vzpomínek.  Děkuji a těším se někdy příště Lenka S.

 

Pedagogické minimum duben 2014

Po zkušenostech z jiných školení jsem poprvé přicházel se strachem, jak moc se tu budu nudit,ale to mě přešlo hned po prvních minutách strávených s Mgr.Skalovou. Dokázala v nás vzbudit zápal pro téma, které mi bylo absolutně cizí. Kdyby se po školství pohybovalo víc takových učitelů, snad by mě tenkrát i ten Český jazyk a literatura bavil. Celý kurz byl nasycen pozitivní energií a odcházel jsem skvěle naladěn.  A více si probírané informace skutečně pamatuji . Díky Ondřej S.

Pedagogické minimum 3.2.-10.2. 2014
Nejdůležitější a nejlepší byla lektorka Mgr.Skalová- učivo neprobíhalo pouhým výkladem,ale různými činnostmi u kterých jsme si dané učivo zapamatovali.Hodiny probíhaly zábavnou formou,paní lektorka nás vždy zaujala a ani chviličku jsme se v hodinách nenudili. Hodiny probíhaly v přátelském stylu. Vřele všem doporučuji.M.J.

Pedagogické minimum  10.2. 2014

V kurzu Ped.minimum se mi líbilo, že jsme měli pestrou výuku, která byla prokládána praktickými ukázkami.
Častým opakováním jsme si učivo lépe zapamatovali a v kurzu panovala přátelská atmosféra.
Je vidět, že paní lektorka má dlouholeté pedagogické zkušenosti. K.V.

18.11. 2013
Dobrý den, na kurz kraniosakrální terapie jsem jela bez očekávání a musím přiznat, že mi moc pomohl. Sama jsem prodělala docela náročné období, po němž mi zůstaly psychické následky, které Pavlínka odhalila:-).Dnes jsem mnohem klidnější, ustoupily bolesti krční páteře a cítím se být opravdu v "poho" :-) ). Můžu všem DOPORUČIT!!! Moc děkuju Vám oběma . Miloslava P.

10.11. 2013   Dobrý den Blanko,
jsem velice nadšená s kurzu kraniosakrální terapie. Je to velice složité a obsáhlé téma a nedá se vsunout do 3 dnů, ale zcela určitě jsme všichni pochopili techniku a teď už je jen nás, jak budeme šikovní. Paní Nábělková je skvělá lektorka, trpělivá a s lidským přístupem.
Já jí rozhodně co nejdříve zařadím mezi mou nabídku, až trochu natrénuji na příbuzenstvu :-)
Koukněte na moje stránky: www.petra-willova.cz, podnikání se začíná rozjíždět, funguje a myslím, že Jirka Valtr nás masírovat naučil skvěle. Moc ho ode mě pozdravujte.
Mějte se hezky a určitě do budoucna (někdy zjara) budu uvažovat o kurzu lymfatické masáže.
Petra Willová

16.10.2013
Dobry den pani Chvalova děkuji za kurz Vizážistika a barvové poradenství s lektorkou Marcelkou, bylo to moc pěkne , určitě mě to obohatilo , mam rada stále něco nového a budu se těšit zase někdy na viděnou . To jsme si to spolu užily v patek jsme tam byly až do večera . Posilam par foto  to budete koukat:-) ,však Vám to Marcela bude povidat. Přeju hezky den s pozdravem Anna Kučerová.

16.10. 2013
Dobrý den.
Kurz Reflexní terapie se mi líbil. Pan Novák nám poutavou formou sdělil spoustu informací, které jsme si vyzkoušeli i v praxi. Na kurzu byla velmi příjemná atmosféra.
Ještě jednou děkuji. Věra :-)

8.10. 2013  Dobrý den,
děkuji moc za hezký kurz reflexní masáže   plosky nohou. Výuka byla nabita jak teorií tak praxí a vedena velmi poutavou formou. Děkuji i panu učiteli Jaroslavu Novákovi. říjen 2013 S pozdravem Pašková Marta.

5.10.2013
Kurz lymfatického systému celého těla je vedený lektorkou Pavlou Nábělkovou ,která vede výuku velice dobře, je to dobře a odborně vysvětlený a předvedený.. hodně my to dalo a jsem velice spokojená . Stejně i kurz Lávové kameny je skvělý Děkuji za vše Eva Vyšatová

4.10.2013
Dobrý den paní Blaničko.Kurz lymfodrenáží mě osobně nejen naučil jak toto provádět,ale i jak funguje lymfodrenáž na těle.Takto provedený lektorkou Pavlou byl intenzivní,výstižně,i teoreticky ukázán.Skvělé klima vše ve vaší kuchynce .Nechybělo nám zcela nic. Mnohokráte děkujeme Julie

3.10. 2013 Dobrý den paní Chválová,
kurz, který proběhl na konci měsíce září  " Celotělová masáž lymfatického systému " byl úžasný  a moc se mi líbil. Možná by mohl být o den nebo dva prodloužený, abych si mohla zažít a vypilovat postup pro praxi .
Moc chci poděkovat naší lektorce Pavle , její trpělivosti a neskutečně krásnému přístupu k lidem.
Přeji hezký a úspěšný den Andrea

2.10. 2013 Dobrý den.
Kurz celotělová masáž lymfatického systému  není třeba nic zlepšovat. Pavla je jako lektorka i člověk dokonalá. Díky výbornému výkladu jsem si rozšířil svoje vědomosti i dovednosti . Děkuji a zase Vás co nevidět navštívím. Smaha.

2. října 2013  Dobrý den, paní Chválová,
mám-li ohodnotit kurs Celotělová masáž lymfatického systému, naprosto přesvědčivě mu dávám Výbornou. Lektorka Pavla Nádělková – ji byste si měli doslova hýčkat. Hodná, lidská, umí sjednotit kolektiv, má jedinečnou metodiku výuky, výborný teoretik a praktik, precizní, dává a vyžaduje maximum a nyní je pouze na dotyčných – jak si to vše udrží a rozvinou. Má vrozené charisma, jedná ze vzácného mála lidí "staré klasické školy", do nichž se zamilujete na celý život. Moc děkuji
    S pozdravem
    Olga Stepanyshyn

23.3. 2013 Dobrý den,
chtěla jsem vám ještě jednou poděkovat za uskutečněné kurzy-depilace cukrovou pastou a terapie reflex.zón, oba kurzy jsou bezvadné. Pěkné prostředí a milí lidé…co víc :-) .
 Děkuji Lenka Marešová

22.3. 2013 Dobrý den paní Chválová,
zůčastnil jsem se kurzu „Medová masáž“ pořádaného Vaším Rekvalifikačním centrem. Chtěl bych Vám touto cestou velice poděkovat za naprosto fantastický kurz! Lektor pan  Richard Klauber byl úžasný, vše nám perfektně vysvětlil a následně předvedl. V příjemném prostředí a atmosféře kurz velice rychle utekl. Ještě jednou velice děkuji a budu se těšit na další.
S pozdravem
Tomáš Norbert Roth

Kurz Terapie reflexních zón ,,Masáž Chodidel" 15.3. 2013                          

Dobrý den paní Chválová moc vám děkuji za váš kurz  Terapie reflexních zón ,,Masáž Chodidel" úžasní zážitek který mohu každému jen doporučit. Děkuji Jaroslavu Novákovy za úžasní výklad . Těším se na další kurzy které určitě navštívím :-) . Martina Chaloupecká

Kosmetický kurz – ukončení 12.02.2013
  ……škoda, že už je konec….Kurz byl jedním slovem SKVĚLÝ  :o ))
Na každé úterý a pátek jsem se těšila. Musím ocenit a pochválit profesionální, ale hlavně lidský
přístup lektorky Marcelky i paní Blanky. Myslím, že na kurzu jsme si "sedly" úplně všechny
a o to větší pohoda to byla.  Určitě ze všech, které jsme tento kurz absolvovaly, budou profíci, protože jsme "nedrtily"pořád dokola jenom teorii, ale dozvědely jsme se spoustu věcí z dlouholeté praxe Marcelky, probíraly  psychologii a zkoušely novinky v kosmetice.
Hned po zkončení kurzu jsem absolvovala další kurz u paní Blanky Chválové – Manuelní lymfodrenáž obličeje , jak jinak, než opět skvělé a profesionální. Už se těším na březen na 4denní kurz Manuelní lymf.masáž celého těla.
Dám vědět….
Martina Simonová

Kurz depilace cukrovou pastou
Dobrý den děkujeme moc nás těšilo snad se nám podaří ještě umluvit další kurzy. Bylo to super:DD září 2012

19.září 2012 Dobré ráno Marcelo,
velice Vám děkuji za školení u paní Chválové. Jsem přesvědčena o tom, že tuto metodu odstranění chloupků moje klientky (doufejme, že i pánové) s nadšením uvítají. Cukrová pasta mě mile překvapila. Navíc se s ní, oproti předsudkům, opravdu skvělě pracuje!Skripta jsou rovněž povedená a přehledná Na Váš certifikát se již těším a vyvěsím jej na čestném místě.
Kurz Depilace cukrovou pastou Děkuji a přeji příjemný den!
Kristýna Klementová, Plzeň

9.11. 2012 Ahoj Blani,
chtěla bych Ti touto cestou poděkovat, že jsem měla možnost navštěvovat kurz kosmetiky.Byla jsem moc spokojená. Oceňuji hlavně přístup azkušenosti lektorky Šárky. Dále možnost vyzkoušet
si pracovat se špičkovou kosmetikou Temperance. Ještě jednou moc děkuji a přeji Tobě i Šárce další spokojené frekventantky.
Jana Vavřínová

8.8. 2012 Dobrý den paní Chválová.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný a příjemný kurz kosmetiky.Lektorka Šárka
nás všechny hodně moc naučila,všechno vysvětlila.Na začátku se to zdálo hrozně
těžké,ale nakonec to bylo fajn.Chci poděkovat i Vám paní Chválová za uspořádání
kurzu v odpoledních hodinách a víkendech.To bylo opravdu skvělé.Ještě jednou
děkuji a ať se Vám daří.Budu Vaše kurzy určitě doporučovat dalším.Mějte se
krásně a zdravím Vás i Šárku.S pozdravem Katka Králová.P.S.první den v práci byl
super.

17.7. 2012 Dobrý den pí. Chválová,
jsem moc rád, že jsem u Vás absolvoval rekvalifikační kurz maséra. Byl jsem moc
spokojen s výukou a přístupem lektorů Blanky a Jirky. Určitě si v budoucnu
udělám ve Vašem centru nějaký zájmový kurz. Doporučuji všem, kteří si chtějí
rozšířit znalosti a změnit třeba svůj život.
Děkuji Vám za všechno.
  S pozdravem Petr Hamza.

 28.4.2012 Dornova metoda
děkujeme za dobře vedený kurz "Dornovy metody" pod vedením pana
Jaroslava Nováka. ÚŽASNÉ PRO PRAXI !!!
Ještě jednou děkujeme Ivana a Richard.
 

24.4. Dobrý den paní Chválová,
dne 20.4. 2012 jsem u Vás ukončila kurz pedikúry a chtěla bych touto cestou
poděkovat lektorce Evě Krausové, která byla naprosto úžasná. Vše uměla
dostatečně vysvětlit, měla profesionální přístup a chovala se k nám velice
přátelsky. Je škoda, že to tak rychle uteklo. Přeji Vám spoutu dalších
spokojených rekvalifikantů.
 S pozdravem Zuzana Chvalová

23.4. 2012 Dobrý den,
minulý týden jsem u Vás dokončila kurz "Pedikúra a nehtová modeláž" a musím
říct, že jsem z něj byla nadšená. Profesionální vedení kursu paní Evou Krausovou
a skvělé zázemí Vašeho rekvalifikačního centra mne přesvědčilo, že jsem si
nemohla vybrat lépe. Také děkuji za ochotu, laskavost a péči se kterou jste ke
kurzu přistupovaly. Přeji mnoho dalších úspěšných kurzů a hodně dobrých
studentů.
Simetová

9.4. 2012 Dobrý den paní Chválová,
děkuji za certifikát na lymfatickou masáž obličeje, dnes přišel v pořádku
poštou. Kurz lymfatické masáže pod Vaším vedením se mi líbil a byl pro mě
přínosem. Díky. Těším se na další kurzy ve Vašem centru.
    S pozdravem Sabina Hopfová  

27.3. 2012 Dobrý den pani Blanko,
absolvovala jsem u vás kurzy. Manikúra a nehtová modeláž, kosmetický kurz. S
obouma jsem byla opravdu velice spokojená. Milý přístup, a ochota výjít vstříc
byla samozřejmostí. Tímto bych chtěla moc poděkovat i lektorům. Š. Laiblové za
perfektní spolupráci a vysvětlení teorie. A samozřejmě poděkování patří i pani
M. Bertokové za praxi. Obě se nám věnovaly a snažily dát něco i ze svých
zkušeností. Budu se těšit na další spolupráci s Vámi
    S pozdravem Erika Zelenková    

25.3. 012 Paní Blanko,
moc děkuji za chvíle prožité na kurzu ,kosmetička", budu vzpomínat jak bylo
krásné dostat se do kolektivu příjemných děvčat, získat další vědomosti v péči o
tělo, inspirovalo mne to k vylepšení provozovny, k nabídce nových služeb pro
stálé zákazníky, k získání nových zákazníků, vrátí se i původní, kteří zkouší u konkurence,
nakonec také k vlastní představě o budoucím podnikání které bych chtěla
uskutečnit, ovšem k tomu všemu přispějí okolnosti které se dějí okolo nás,
sociální, politické a rodinné poměry. Toto všechno ovlivňuje naše kroky v životě
a cestu kterou se rozhodnu vydat dále.
    S pozdravem Libuš   
 

28.5. 2011 Kurz  lymfodrenáží – lektor – Pavla Nábělková
Dobrý den,Pavlo,
 posílám pozdravy za Šumavy.O minulém víkendu (20.-24.5.2011) jsem pod Vaším skvělým vedením
 absolvovala kurz lymfatické masáže,za který moc děkuji,bylo to úžasné.Jestli si
 vzpomínáte,říkala jsem že má můj tatínek zlomený palec na ruce, hned jsem na
 něm vyzkoušela co jste nás naučila a musím se pochlubit, že po týdnu mé péče otok
 úplně ustoupil a ruka se zotavuje. Taky jsem tatínka naučila dodržovat pitný
 režim,protože po první kúře moc nepil a stěžoval si že ho bolí klouby.
 Ještě jednou za všechno velký dík!
 Krásný den, Zdeňka Vlasákov

Datum: 27.5.2011 Kurs masáží
          Vážená paní Chválová.
 Absolvovala jsem u Vás akreditovaný kurz a to masér pro sportovní a rekondiční
 masáže v období od 23.03. do 19.05.2011 ve Vašem rekvalifikačním centru v Plzni
 a chci Vám sdělit následující. V prostorách, kde jsme se učili, jsem se po celou
 tu dobu cítila příjemně. Bylo vždy čisto a uklizeno. V každém novém dni nechyběla
 nabídka kávy, čaje a cukrovinek. K tomu chladnička či mikrovlnná trouba po ruce,
 pro ohřev domácího jídla. Prostě bezva zázemí. Ještě větší radost jsem mněla z
 vedení lektorů a to pana Jiřího Valtra a jeho manželky paní Blanky. Oba nám
 předávali látku s láskou, trpělivostí a poskytovali nám mnoho cenných informací
 nad rámec osnov. Rozloučili se s námi s tím, že se kdykoli můžeme zastavit pro
 radu, aby ten vstup do nového povolání v našem životě byl příjemný bez
 zbytečných překážek.
     Tímto dopisem děkuji
     i Vám paní Chválová, za Vaše velice příjemné vystupování i manželům Valtrovým,
 že jste mi vstoupili do života a obohatili mi ho. Přeji Vám spousty nových stejně
 nadšených a spokojených absolventů jako jsem byla já. Samozřejmě i spokojenost v
 osobním životě. S přátelským pozdravem a opět na viděnou na pokračujícím
 vzdělávání u Vás se těší Helena Dana Blahová, Tachov.

 

 

Datum: 22.5.2011 Kurz semipermanentních řas,(prodlužování řas).
      Ahoj Blani chtěla jsem napsat jak moc se mi líbil kurz na prodlužování řas. Moc
 jsem se těšila. Myslím, že jsme se sešly dobrá parta a ten den strašně rychle
 utekl. No prostě MAZEC!!! Jak to dokáže změnit oči.
 Lektorka Markéta byla velice milá,trpělivá a příjemná. Kurz mi moc pomohl na rozšíření služeb v mém salonu.
Díky Jana.Pa

 

 

Masáže duben 2011
Dobrý večer, paní Blanko,
dovoluji si Vám zaslat poděkování, které právem patří našim lektorům. Myslím
si, že je to velmi vzácné, když se sejdou lidé na stejné vlně pochopení.
S úctouKopačková
Ahojky zdravím Blanku a Jirku,
chtěla jsem Vám oběma moc poděkovat za Váš hezký a kamarádský přístup k nám
začátečníkům /masážníkům/, který jste oba dva dávali po dobu našeho učení.
Myslím si, že nám všem bylo spolu moc hezky a čas, který nám byl dán na naší
cestě poznávání, měl smysl a radost.
Přeji  vše krásné a čisté.
S úctou  Ivana Kopačková

 

12.4.2011 Vizážistika
Dobrý večer p.Chválová, děkuji za zprostředkování kurzu-Vizážistika a
barvové poradenství. Kurz se mi líbil, i když jsem si před zahájením myslela, že
to bude více o vizážistice co se týče líčení v praxi, než o barvovém
poradenství.  Paní Marcela Bertoková byla na nás velice hodná a snažila nás
naučit vše tak,  abychom si dokázali otypovat zákazníka v praxi, a tím je
důležité znát i přikládání šátků a vybrat to nejlepší z barev, které právě sluší
a zároveň zvolit i vhodné líčení. To vše ukáže čas a praxe, aby se každý
zdokonalil v líčení sám. Jsem ráda, že jsem absolvovala tento kurz a poznala
příjemné lidi, pokud budu v Plzni slíbila jsem p. Marcele, že se zastavím, přeji
Vám krásný den Vobořilová

Dobrý den,
chtěla bych se s Vámi podělit o dojmy z kurzu pro pokročilé z 25 a
26. 11. 2010. Jsem velice spokojená s rozsahem kurzu i s jasnou a precizní
výukou pana J. Nováka.
Děkuji. Peláková

 

Dobrý den,
moc Vám děkuji za krásný kurz ajurvédských masáží teď o víkendu.
Pan Mazal byl úžasný a celkově jsem z tohoto kurzu měla velmi pozitivní pocit.
Účastnice kurzu  Blanka Valtrová

 

Dobrý den,
 v říjnu 2010 jsem u Vás s velkým nadšením absolvovala kurz masáže chodidel a reflexní terapii.  Byla jsem moc spokojená a ještě jednou děkuji. Kolegyně natáčela masážní praktiky p. Nováka na kameru s tím, že bude DVD k dispozici pro absolventy u Vás.  Kdy se mohu zastavit?|
S pozdravem   Soňa Langová

 

 

  Nikdy není pozdě začít…
Život je jako hra s kostkami. Když nepadne, čeho bylo zapotřebí, naprav to, co padlo náhodou. Byla to náhoda. Stačilo zvednout telefonní sluchátko a zavolat : ,,Tady studio Delfín, rekvalifikační kurzy“, ozvalo se na druhém konci. Příjemný hlas mě sdělil vše, co jsem chtěla vědět. Místo, dobu, čas a samozřejmě cenu tohoto kurzu. Zajímaly mě rekvalifikační sportovní masáže a pokročilé techniky. Řekla jsem si, nezkusím-li štěstí, nebudu ho mít. Já to štěstí měla. Našla jsem to, co jsem hledala a spolu se mnou i dalších osm uchazečů, báječných lidí, kteří se zcela náhodou sešli v domě U Slunce.
Usedli jsme do útulné, vkusně vybavené učebny, kde nám byl majitelkou představen náš lektor Radek Hanza, který nám rozdal manuály a my se vrhli do studia svalů, kostí, kloubů a masážních technik. Pan Hanza nás s obrovskou trpělivostí krůček po krůčku učil o sobotách a nedělích, i ve všední dny (pro nás však byly plné nevšedních zážitků). Dělil se s námi o své poznatky, zkušenosti, vědomosti a tolik, tolik cenné informace.
Blížily se závěrečné zkoušky a my jsme si uvědomili, že dosažením vysněného certifikátu vše končí.
Sedím nad Vaším manuálem a čtu Vaše úvodní řádky – Mám tři poklady a jako poklady je chovám, první je soucit, druhý je nežádostivost a třetí, že odmítám být nejpřednější pod sluncem.
Získala jsem více, než jsem zaplatila.
Vřele děkuji, Světlana Štálová (49 let)

Kurz kosmetiké služby – Splněný sen…
Je 16. 3. 2010 a začíná kurz kosmetiky. Sešlo se nás šest U Slunce na Roudné plné očekávání, jaké to bude, co nás čeká. Přivítaly nás dvě sympatické paní. Paní Chválová majitelka a paní Kožíšková, která vyučuje teorii. Po prvních základních informacích a seznámení obavy opadly a my se těšily na první hodinu. Začínáme, hodiny praxe střídají hodiny teorie, kde se nám obě lektorky a další zkušené kosmetičky, jako paní Marcela Bertoková, snaží předat všechny zkušenosti a informace, které letitou praxí získaly a my se snažily, abychom se vše naučily. Dny letí jako vítr, užíváme spousty legrace a každá z nás se těší, že se zase uvidíme, ale vše jednou končí a je tu den poslední zkoušky. Přijíždíme na něj s nervozitou, jestli vše zvládneme a nezklameme samy sebe a hlavně obě lektorky, které nás tolik naučily. Povedlo se, v ruce držíme osvědčení o rekvalifikaci, jsme štástné, ale také smutné, že již vše skončilo. Já jsem si splnila svůj sen, poznala jsem nové přátele a kolegyně a doufám, že se budeme vídat na některých dalších kurzech u paní Chválové a že spolu neztratíme kontakt. Děkuji za nás šest holek za všechno, co jste nám předaly a naučily a přeji do budoucna plno spokojených účastnic kurzů, kolegyním hodně spokojených zákaznic a hodně štěstí do dnů budoucích.
Hanka 42 let