Celotělová masáž lymfatického systému – zahájení 26.3. 2020

Zahájení  26.3. 2020

 Čtyřdenní kurz proběhne ve dnech 26. – 29.3. 2020  Manuální masáž lymfatického systému, je jemný a zvláštní druh masážní techniky,  která napomáhá aktivovat mízní (lymfatický) systém, a tak podporuje tok lymfy, čímž dochází k odstraňování toxických látek z těla. Je prováděna velmi jemným tlakem – bez použití olejů či emulzí. Tvoří základ pro ošetření celulitidy (pomerančová kůže).

 Účinnost této metody byla mnohokrát klinicky ověřena. Používá se k ošetření otoků, při těžkých nohách, jako prevence proti nádorovým onemocněním. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15%, tedy je vhodná i pro výkonné sportovce. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli  ve správné funkci imunitního systému. Preventivní celotělovou lymfomasáží nedochází k hromadění odpadních látek buněčných zbytků nebo infekčních látek v mízním systému. Organizmus je tak lépe pročišťován(detoxikován). Obsah kurzu: • Teorie: Anatomie – indikace – kontraindikace • Praxe:  krk, dolní končetiny, horní končetiny.

Lektorka Bohumila Nekolová, všeobecná sestra s platnou registrací vydanou MZ, s odbornou způsobilostí a několikaletou praxí v oblasti lymfoterapie .

  • čtyřdenní kurz  26.3. – 29.3. 2020
  • cena kurzu: 4.900,- kč Cena pro absolventy některého z našich kurzu – 4.700,- Kč