Medistik – okamžité odstranění únavy


 

                                   Medistik máme trvale skladem

Unikátní, vysoce efektivní lokální analgetikum specificky určené pro rychlou úlevu od bolesti po namáhavém sportovním nebo pracovním výkonu, spojenou se ztuhlými a bolestivými svaly, bolestí zad, bolestí v kříži, zánětu šlach, revmatismu.
Medistik™ obsahuje nejvyšší možnou dávku účinných látek povolených pro volně prodejná lokální analgetika.
Rychlý a spolehlivý efekt, vysoký obsah účinných látek, lehká aplikace, malá spotřeba, praktické balení …
Medistik™ je široce používán při akutní i chronické bolesti, poúrazových stavech, zranění z dopravních nehod, sportovních klání. Působí hojivě na celou řadu obtíží úrazového původu – zhmožděniny, hematomy, vymknutí, zánětlivé stavy, natažené šlachy.
Výhodou je lokální použití, nezatěžující trávicí aparát a také velmi pohodlná a bezpečná aplikace u tohoto typu balení, které v případě potřeby umožňuje použití i bez potřísnění rukou a nutnosti si je umývat (to ocení klienti na cestách bez vody, při sportu, cykloturistice, ve sport.hale, ale tuto vlastnost velmi oceňují také starší pacienti, pro které je toto balení bezpečnou variantou).
Medistik™ se rychle vstřebává, neotírá se, ani nezanechává na pokožce film. Díky velmi vysoké koncentraci účinných látek se dostavuje rychlý efekt. Proniká přímo do postiženého místa, působí v horizontu několika minut.
Hlavní účinné látky: Methyl Salicylate 30 %, Menthol 15 %, Eucalyptus 1 % – zajišťují okamžitý chladivý efekt pro úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění, nakonec pronikají hluboko do postiženého místa, napomáhají zmírnit zánět. Vazodilatační účinek – zvyšují průtok krve v místě bolesti.
Upozornění: nevhodné pro astmatiky a osoby alergické na Methyl Salycilate, Menthol, Eucalyptus.
Mnoho pacientů si vybírá Medistik™ jako svůj preferovaný způsob kontroly nad bolestí. Praktické balení umožňuje pohodlnou a bezpečnou aplikaci na postižené místo bez potřísnění rukou.
Způsob aplikace nevyžaduje natírání a tudíž ani umývání rukou po nanesení. Tuto výhodu oceníte při sportu, cyklo-turistice, na cestách, při halových sportech. Vzhledem k vysoké koncentraci účinných látek je tuhá forma Medistiku™ bez nutnosti ruční aplikace bezpečné balení a též vhodný dárek pro seniory.
Medistik™ je částečně použitelný na poškození artritidou
Medistik™ = V.I.Product pro všechny – doporučen k automasáži při bolesti svalů kloubů, zad, ramen, beder, krku a hlavy, nohou, namožených svalů po fyzické práci a pod. Pomáhá při nachlazení – aplikací na hrudník, či záda usnadňuje dýchání, kašel.
Medistik™ se rychle vstřebává, neotírá se, ani nezanechává na pokožce film. Díky velmi vysoké koncentraci účinných látek se dostavuje rychlý efekt. Proniká přímo do postiženého místa, působí v horizontu několika minut.
Příklady užití:
    * bolest hlavy , zatuhlost krční páteře
    * bolest repliky breitling bederní páteře, bolesti revmatického a artritického původu, – bolesti kyčlí, tenisový loket,pooperační stavy…
    * svalové křeče, uvolnění, prohřátí a prokrvení tkáně…..atd
    * nárazové pohmožděniny (např. rána pukem. míčkem, úraz..)
    * Medistik si klient aplikuje sám i mimo ordinaci
Vhodný na revmatické a artritické bolesti, pohmožděniny, krční páteř, pooperační a poúrazové stavy, uvolnění spasmů a křečí.
Medistik je účinný doplněk lékařské péče…