Vybrané techniky Dornovy metody zahájení 12.11. 2020

Zahájení  12. a 13.11. 2020 od 9:00 hodin

Kurz proběhne ve dnech 14 a 15. 11. 2019. Na kurzu “vybrané techniky Dornovy metody“ se naučíte jemně a šetrně vyrovnat délku končetin, srovnat pánev, uvolnit obratle a upravit statiku těla. Chcete-li navíc umět účinně ošetřit klouby a zbavit Vaše klienty bolesti zad, pak je pro Vás kurz tou nejlepší volbou.
Dornova terapie navrací pomocí jemných a nenásilných hmatů obratle a další klouby do své původní polohy. Pro celou terapii je také důležitá spolupráce ošetřovaného, který provádí potřebné pohyby na základě terapeutových instrukcí. Tlakem palce např. na obratle dochází k uvolnění jak fyzických, tak psychických blokád a zlepší se tok energie v těle. Tím také dochází k okamžité úlevě. Tato metoda je velmi šetrná a nedochází při ní k invazivnímu „lámání“postižených oblastí.
Dornova metoda je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií. Můžete pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory.
Dornova metoda je jednoduchá a používat ji, se naučí a zvládne každý z Vás. Pomocí této metody dokážete Vašemu klientu výrazně pomoci a získáte tak spokojeného zákazníka už během jediné návštěvy. Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je ale individuální dle závažnosti klientova stavu a také jeho píle při domácím cvičení. Tento velmi zajímavý a potřebný kurz pro maséry vede  Lektor J. Novák

Cena kurzu je 2.800,- Kč  Cena pro absolventy některého z našich kurzu – 2.600,- Kč