Hot stones a jiné tepelné techniky – 24.10. a 25.10. 2020

Hot stones a jiné tepelné techniky -  24. a 25.10. 2020

 -teplo uvolňuje svalstvo, stres a dochází k hluboké relaxaci

Masáž lávovými kameny je považována za královnu masáží, nejen pro neopakovatelné zážitky, ale i pro její účinky na organismus. Masáž horkými lávovými kameny rozproudí krevní oběh a lymfatický systém. Prohřeje a uvolní svaly a zrychlí látkovou výměnu.  Poté nastane detoxikace organismu. 

V kurzu „ Masáže lávovými kameny“ vysvětlíme základy užití masáže. Poskytneme informace o preventivních opatřeních a zásadní informace o práci s horkými lávovými kameny, což vám pomůže provádět masáže jednoduše a bezpečně.  Seznámíme vás s technikou masáže, délkou a frekvencí ošetření, s vybavením pro masáž horkými lávovými kameny, jakými kameny masírovat, ošetření kamenů, jak zacházet s pokožkou klienta, jakým tlakem masírovat, seznámíme vás stručně s dráhami vnitřních orgánů, indikace a kontraindikace masáží…

NOVINKA – masáž horkými mušlemi. Zahřáté mušle produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

   V kurzu si řekneme něco o mušlích, kterými se masíruje, o jejich plnění a zahřívání, o účincích masáže, indikace a kontraindikace. Předvedeme si techniky a práci s horkými mušlemi.

Moxa (moxování) je tradiční čínská léčebná metoda, která přehříváním akupunkturních bodů stabilizuje vegetativní nervový systém, zrychluje látkovou výměnu v organismu a zvyšuje jeho obranyschopnost.

Masážní svíce prvotřídní kvality pro milovníky teplých masážních prostředků. S tímto produktem nabídnete svým klientům výjimečný wellness zážitek. Jedná se o čistě přírodní produkt.

Masážní svíčka v sobě skrývá nejen romantiku, ale také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Díky zahřátí způsobeného zapálením knotu se vosk přemění na masážní olej, který má pro vaši pleť zjemňující a vyživující účinky.

Vlažný vosk zvyšuje pocity a prožitek z masáže ve srovnání s tradiční masáží olejem, hřejivý vosk je ideální k relaxaci svalů po dni stráveném v práci nebo po intenzivní sportovní aktivitě.

Dvoudenní kurz

1.den Hot Stones (masáž horkými lávovými kameny) a moxování

2.den masáž horkými mušlemi a masážní svíce

S sebou: Volné oblečení, přezůvky, prostěradlo, 1x ručník vetší a 1ručník malinký , 1 x velkou osušku, pití,

 psací potřeby.  

 Kurz bude otevřen při přihlášení 4 zájemců. 

Lektoři : Jiří a Blanka Valtrovi

Cena Kurzu : 3.400,- kč  Cena pro absolventy některého z našich kurzu – 3.200,- Kč

Kurz proběhne ve dnech 24. a 25. 10.  2020   

        

Fotogalerie Kurz Hot stones Plzeň